O jazykové škole

V jazykové škole Jílek pohlížíme na výuku jazyka očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se při výuce příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi v oboru nabízíme osvědčený a komplexní systém výuky postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který podle nás zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky.

Proč je naše škola výjimečná?

  • Metoda

Zajišťujeme komplexní výuku za pomoci naší originální drilové metody v kombinaci s metodou komunikativní. Kurz postavený na kombinaci těchto dvou metod studentovi utřídí a zautomatizuje i složitější gramatické jevy, zároveň ho rozmluví a připraví na každodenní situace. Student a jeho schopnost používat jazyk v praxi je pro nás na prvním místě.
  • Lektoři

U našich lektorů hledáme více než jen perfektní znalost jazyka – hledáme schopnost a chuť předávat znalosti dále, energii a příjemné vystupování. Tříkolové výběrové řízení, měsíční školení, pravidelné náslechy v hodinách u kolegů a supervize jsou cestou jak zajistit, aby každý z našich lektorů byl profesionál, který dokáže perfektně vystihnout potřeby svých studentů.
  • Přátelská atmosféra

Chceme, aby škola byla pro studenty i lektory místem, kam se rádi vracejí. Strach a nervozita k výuce jazyka nepatří. Kromě nadstandardní péče o klienty v podobě nabídky nápojů, wi-fi pokrytí celé školy nebo možnosti trávení času a přípravy na kurz v odpočinkové místnosti organizujeme pro naše studenty neformální setkání, promítání a jiné akce. Vypěstovat si k jazykům kladný vztah je totiž stejné důležité jako samotná výuka.
  • Fér jednání

Věříme tomu, co prodáváme. Každý kurz a každá hodina jsou postaveny tak, aby byly pro naše studenty co nejpříjemnější. Naši práci děláme precizně a poctivě. A to nejlepší - máme z ní radost. Proto chceme, abyste i vy měli dobrý pocit, kdykoli vstoupíte do našich dveří. Máte-li jakýkoli problém, obraťte se na naše lektory či pracovnice z kanceláře, které se vždy pokusí vyjít vám vstříc a najít řešení, které bude fér pro nás i pro vás.
  • Dostupnost

Naše škola má výbornou dostupnost a vy díky tomu nemusíte ztrácet ani vteřinu svého drahocenného času. Tramvaje číslo 1 a 6 či trolejbusy 25 a 26 nám zastavují přímo pod okny. Stačí vystoupit na zastávce Pionýrská a podívat se směrem, kde začíná ulice Štefánikova. Pěšky z centra jste u nás za pět minut.

0 komentářů:

Okomentovat